Ofertă acceptată Cumpărare directă

Incarcator laptop,Laptop Dell,HDD,Table magnetice

Număr anunț
DA21973461
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZILA LUNCA BRADULUI (CUI 29034354)
Furnizor / câștigător
MARTEL COM SRL (CUI RO12007070)
Cod CPV
31158000-8 · Incarcatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.882,42 RON
Valoare atribuită
7.882,42 RON
Data publicării
06.12.2018 13:06
Termen limită
11.12.2018 17:00
Data finalizării
07.12.2018 12:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.882,42 RON

din 7.882,42 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.