Ofertă refuzată Cumpărare directă

PAINE SI PRODUSE PATISERIE GR.24

Număr anunț
DA21856402
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA SFANTA MARIA (CUI 29115394)
Furnizor / câștigător
N&D GROUP SRL (CUI 16351768)
Cod CPV
15812100-4 · Produse de patiserie (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.625,60 RON
Valoare finală
5.625,60 RON
Data publicării
26.11.2018 12:27
Termen limită
07.12.2018 17:00
Data finalizării
07.12.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.