Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ACHIZITIE APARAT DE SUDURA SI CONSUMABILE
- Număr anunț
- DA21986883
- Autoritate contractantă
- COMUNA GRUMAZESTI (CONSILIUL LOCAL GRUMAZESTI) (CUI 2614198)
- Furnizor / câștigător
- CROITORIU V. VASILE-DANIEL ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (CUI RO31258132)
- Cod CPV
- 16000000-5 · Utilaje agricole (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 621,85 RON
- Valoare atribuită
- 621,85 RON
- Data publicării
- 07.12.2018 11:27
- Termen limită
- 12.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 07.12.2018 11:42
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
621,85 RON
din 621,85 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro