Ofertă acceptată Cumpărare directă

Marker flipchart/ whiteboard Artline EK-517 diverse culori

Număr anunț
DA21986854
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET TECUCI (CUI 4355677)
Furnizor / câștigător
INFO TRUST SRL (CUI RO16370727)
Cod CPV
39162110-9 · Rechizite scolare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
154,80 RON
Valoare atribuită
154,80 RON
Data publicării
07.12.2018 11:27
Termen limită
12.12.2018 17:00
Data finalizării
07.12.2018 13:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

154,80 RON

din 154,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.