Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achizitie 400 de perne, dimensiuni 50 X 70, cf. anunt ADV1052657
- Număr anunț
- DA21980503
- Autoritate contractantă
- CENTRUL MULTIFUNCTIONAL DE PREGATIRE SCHENGEN (CUI 26036881)
- Furnizor / câștigător
- DIRALITEX COM S.R.L. (CUI RO32129640)
- Cod CPV
- 39516120-9 · Perne (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.840 RON
- Valoare atribuită
- 4.840 RON
- Data publicării
- 07.12.2018 07:54
- Termen limită
- 12.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 07.12.2018 13:11
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.840 RON
din 4.840 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro