Ofertă acceptată Cumpărare directă

INSPECTIE TEHNICA PERIODICA MICROBUZ SCOLAR 16+1

Număr anunț
DA21976742
Autoritate contractantă
COMUNA JIJILA (CUI 4508690)
Furnizor / câștigător
CONVENABIL SRL (CUI RO7898600)
Cod CPV
71631000-0 · Servicii de inspectie tehnica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
356,30 RON
Valoare atribuită
356,30 RON
Data publicării
06.12.2018 14:40
Termen limită
11.12.2018 17:00
Data finalizării
06.12.2018 16:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

356,30 RON

din 356,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.