Ofertă acceptată Cumpărare directă

Scaner (scanner) Brother ADS-2400N, color A4, duplex, retea, ADF (ADS2400NUN1)

Număr anunț
DA21976578
Autoritate contractantă
Oficiul de Cadastru si Publicitate Imobiliara Gorj (CUI 9751648)
Furnizor / câștigător
IAŞI IT SRL (CUI RO30767707)
Cod CPV
30216110-0 · Scanere informatice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.510 RON
Valoare atribuită
2.510 RON
Data publicării
06.12.2018 14:34
Termen limită
11.12.2018 17:00
Data finalizării
06.12.2018 15:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.510 RON

din 2.510 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.