Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet sistem alarma la efractie
- Număr anunț
- DA21972433
- Autoritate contractantă
- COMUNA GRADISTEA (PRIMARIA GRADISTEA) (CUI 2541320)
- Furnizor / câștigător
- UNCLE SAM SERVICE SRL (CUI RO16099955)
- Cod CPV
- 31625300-6 · Sisteme de alarma antiefractie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.200,84 RON
- Valoare atribuită
- 9.200,84 RON
- Data publicării
- 06.12.2018 12:35
- Termen limită
- 11.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 06.12.2018 13:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
9.200,84 RON
din 9.200,84 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro