Ofertă refuzată Cumpărare directă

ACHIZITIE FURNITURI

Număr anunț
DA21983736
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala "Ion Heliade Radulescu (CUI 14077799)
Furnizor / câștigător
CONTE IMPEX SRL (CUI RO4596543)
Cod CPV
18936000-9 · Saci textili (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
737,12 RON
Valoare finală
737,12 RON
Data publicării
07.12.2018 10:06
Termen limită
12.12.2018 17:00
Data finalizării
07.12.2018 10:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.