Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii achiziții publice: Structura carosabila Valea Poienita, L=1 km, comuna BALILESTI, jud Arges

Număr anunț
DA21911520
Autoritate contractantă
COMUNA BALILESTI (CUI 4122124)
Furnizor / câștigător
IMPRESSION PROMOTIONS ADVERTISING SRL (CUI 17450875)
Cod CPV
79418000-7 · Servicii de consultanta in domeniul achizitiilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.000 RON
Valoare atribuită
10.000 RON
Data publicării
29.11.2018 18:24
Termen limită
08.12.2018 17:00
Data finalizării
07.12.2018 14:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.000 RON

din 10.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.