Ofertă acceptată Cumpărare directă

Aparat indosariat termic si Laminator OLYMPIA TBL1300 Combo

Număr anunț
DA21980657
Autoritate contractantă
SCOALA GENERALA "VASKERTES" Gheorgheni (CUI 18907135)
Furnizor / câștigător
SOF SERVICE SRL (CUI 14872336)
Cod CPV
30190000-7 · Diverse masini, echipamente si accesorii de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
235,30 RON
Valoare atribuită
235,30 RON
Data publicării
07.12.2018 08:10
Termen limită
12.12.2018 17:00
Data finalizării
07.12.2018 08:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

235,30 RON

din 235,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.