Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Articole birotică si papetărie proiect DAPhNE Danube Port Network
- Număr anunț
- DA21989040
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA "ADMINISTRATIA PORTURILOR MARITIME" SA CONSTANTA (CUI 11062831)
- Furnizor / câștigător
- RIK SRL (CUI RO1889794)
- Cod CPV
- 30192000-1 · Accesorii de birou (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.009,09 RON
- Valoare atribuită
- 5.009,09 RON
- Data publicării
- 07.12.2018 12:27
- Termen limită
- 12.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 07.12.2018 13:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.009,09 RON
din 5.009,09 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro