Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET PRODUSE PAPETARIE 69

Număr anunț
DA21986826
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NIFON BALASESCU (CUI 26573265)
Furnizor / câștigător
RUXMAR OFFICE SRL (CUI RO32463445)
Cod CPV
30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
329,98 RON
Valoare atribuită
329,98 RON
Data publicării
07.12.2018 11:26
Termen limită
12.12.2018 17:00
Data finalizării
07.12.2018 12:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

329,98 RON

din 329,98 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.