Ofertă acceptată Cumpărare directă

Set personalizat stilou cu pix in caseta cu organizer in sacosa cadou -20 buc

Număr anunț
DA21977292
Autoritate contractantă
Primaria Municipiului Targu Jiu (CUI 4956065)
Furnizor / câștigător
DARCOM SRL (CUI RO2161720)
Cod CPV
30192121-5 · Pixuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.126 RON
Valoare atribuită
5.126 RON
Data publicării
06.12.2018 14:56
Termen limită
11.12.2018 17:00
Data finalizării
06.12.2018 15:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.126 RON

din 5.126 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.