Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET CONSUMABILE DIVERSE

Număr anunț
DA21971431
Autoritate contractantă
LICEUL GH.RUSET-ROZNOVANU (CUI 15984842)
Furnizor / câștigător
SYSTEM PRO SRL (CUI RO17718057)
Cod CPV
30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
935,04 RON
Valoare atribuită
935,04 RON
Data publicării
06.12.2018 12:05
Termen limită
11.12.2018 17:00
Data finalizării
07.12.2018 09:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

935,04 RON

din 935,04 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.