Ofertă acceptată Cumpărare directă

Obiecte plastic

Număr anunț
DA21960585
Autoritate contractantă
Orasul Zimnicea (CUI 4652732)
Furnizor / câștigător
ECONOMIC S.R.L. (CUI RO2696163)
Cod CPV
19520000-7 · Produse din plastic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
160,52 RON
Valoare atribuită
160,52 RON
Data publicării
05.12.2018 15:06
Termen limită
12.12.2018 17:00
Data finalizării
07.12.2018 10:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

160,52 RON

din 160,52 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.