Ofertă acceptată Cumpărare directă

HARTIE COPIATOR A4

Număr anunț
DA21962770
Autoritate contractantă
Comuna Lelesti (CUI 4898738)
Furnizor / câștigător
NOARIM GROUP SRL (CUI RO19754714)
Cod CPV
30197644-2 · Hartie xerografica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.050,51 RON
Valoare atribuită
1.050,51 RON
Data publicării
05.12.2018 16:56
Termen limită
10.12.2018 17:00
Data finalizării
07.12.2018 09:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.050,51 RON

din 1.050,51 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.