Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Plic antisoc / cu alveola,AB01, 120 x 175 mm, kraft / maro siliconic
- Număr anunț
- DA21983485
- Autoritate contractantă
- Oficiul de Cadastru si Publicitate Imobiliara Mehedinti (CUI 9792729)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
- Cod CPV
- 30199230-1 · Plicuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 33,50 RON
- Valoare atribuită
- 33,50 RON
- Data publicării
- 07.12.2018 09:58
- Termen limită
- 12.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 07.12.2018 13:46
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
33,50 RON
din 33,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro