Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Calendar de perete format 33x48 cm cu imagini -personalizat
- Număr anunț
- DA21941230
- Autoritate contractantă
- COMUNA ROSETI (Primaria Roseti) (CUI 4294146)
- Furnizor / câștigător
- TOPSMIN SOLUTION S.R.L. (CUI 29081062)
- Cod CPV
- 30199792-8 · Calendare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.205 RON
- Valoare atribuită
- 2.205 RON
- Data publicării
- 04.12.2018 14:03
- Termen limită
- 09.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 07.12.2018 10:45
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.205 RON
din 2.205 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro