Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Dulapuri si rafturi
- Număr anunț
- DA21986013
- Autoritate contractantă
- COMUNA AGRIS (PRIMARIA COMUNEI AGRIS) (CUI 16363452)
- Furnizor / câștigător
- SZILAGYI ISTVAN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (CUI 24212710)
- Cod CPV
- 39122000-3 · Dulapuri si biblioteci (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.050 RON
- Valoare atribuită
- 10.050 RON
- Data publicării
- 07.12.2018 11:06
- Termen limită
- 12.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 07.12.2018 12:17
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
10.050 RON
din 10.050 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro