Ofertă acceptată Cumpărare directă

Tabla Interactiva Multi TouchBoard Plus 1078 78"

Număr anunț
DA21984420
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL ECATERINA TEODOROIU TG.JIU (CUI 4898380)
Furnizor / câștigător
QUARTZ MATRIX SRL (CUI RO5150840)
Cod CPV
32322000-6 · Echipament multimedia (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.199 RON
Valoare atribuită
3.199 RON
Data publicării
07.12.2018 10:25
Termen limită
12.12.2018 17:00
Data finalizării
07.12.2018 10:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.199 RON

din 3.199 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.