Ofertă acceptată
Cumpărare directă
FAIANTA ALBA CL. 20X30 1.32mp/cut
- Număr anunț
- DA21965157
- Autoritate contractantă
- PENITENCIARUL CU REGIM DESCHIS SI SEMIDESCHIS TG.MURES (CUI RO4323144)
- Furnizor / câștigător
- KIAGOLD SRL (CUI RO13775084)
- Cod CPV
- 44912200-8 · Gresie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.076,10 RON
- Valoare atribuită
- 7.076,10 RON
- Data publicării
- 06.12.2018 09:15
- Termen limită
- 11.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 07.12.2018 16:50
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
7.076,10 RON
din 7.076,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro