Ofertă acceptată Cumpărare directă

Abonament ziar ,, Graiul Salajului,, persoane juridice

Număr anunț
DA21981724
Autoritate contractantă
SC CITADIN ZALAU SRL (CUI RO27243753)
Furnizor / câștigător
MANAGER SRL (CUI RO14522462)
Cod CPV
22210000-5 · Ziare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
291,12 RON
Valoare atribuită
291,12 RON
Data publicării
07.12.2018 09:02
Termen limită
12.12.2018 17:00
Data finalizării
07.12.2018 10:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

291,12 RON

din 291,12 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.