Ofertă acceptată
Cumpărare directă
NORADRENALINE AGUETTANT 16 mg/8 ml
- Număr anunț
- DA21975537
- Autoritate contractantă
- SPITAL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA ORADEA (CUI 4208498)
- Furnizor / câștigător
- HYPERICUM SRL (CUI RO12764176)
- Cod CPV
- 33622100-7 · Medicamente utilizate in cardiologie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 29.567 RON
- Valoare atribuită
- 29.567 RON
- Data publicării
- 06.12.2018 14:06
- Termen limită
- 11.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 06.12.2018 14:24
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
29.567 RON
din 29.567 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro