Ofertă acceptată
Cumpărare directă
DOTARI BUCATARIE
- Număr anunț
- DA21974866
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA SPECIALA PENTRU DEFICIENTI DE AUZ KOZMUTZA FLORA (CUI 4847580)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
- Cod CPV
- 39221000-7 · Echipament de bucatarie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.648,43 RON
- Valoare atribuită
- 1.648,43 RON
- Data publicării
- 06.12.2018 13:48
- Termen limită
- 11.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 06.12.2018 14:24
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.648,43 RON
din 1.648,43 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro