Ofertă acceptată Cumpărare directă

Confectionat si montat 8 usi si reparat spaleti

Număr anunț
DA21968728
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA VULCAN (CUI 29482196)
Furnizor / câștigător
CHIPPIE SRL (CUI 11395607)
Cod CPV
44221000-5 · Ferestre, usi si articole conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.924 RON
Valoare atribuită
10.924 RON
Data publicării
06.12.2018 10:54
Termen limită
12.12.2018 17:00
Data finalizării
07.12.2018 09:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.924 RON

din 10.924 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.