Ofertă acceptată Cumpărare directă

Teava refulare , stingator , patura ignifuga , indicator autocolant

Număr anunț
DA21983492
Autoritate contractantă
Colegiul Tehnic "Alesandru Papiu Ilarian" Zalau (CUI 4566372)
Furnizor / câștigător
MATRA IMPEX PROD COM SRL (CUI RO4291158)
Cod CPV
22459100-3 · Autocolante si benzi publicitare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
845 RON
Valoare atribuită
845 RON
Data publicării
07.12.2018 09:58
Termen limită
12.12.2018 17:00
Data finalizării
07.12.2018 10:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

845 RON

din 845 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.