Ofertă acceptată Cumpărare directă

Registru intrare iesire A4, 200 file, hartie 80gr, coperta imitatie piele PE

Număr anunț
DA21971889
Autoritate contractantă
Municipiul Iasi (CUI 4541580)
Furnizor / câștigător
BIROTICA RS SRL (CUI RO32329177)
Cod CPV
22810000-1 · Registre din hartie sau din carton (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.200 RON
Valoare atribuită
4.200 RON
Data publicării
06.12.2018 12:17
Termen limită
11.12.2018 17:00
Data finalizării
06.12.2018 13:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.200 RON

din 4.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.