Ofertă acceptată Cumpărare directă

LED TV 80 CM VISION TOUCH VTTV A3201 - Centrul Ingrijire Zi - Tr Magurele - str. 1 Mai, bl. P05/A/3

Număr anunț
DA21974818
Autoritate contractantă
Primaria Turnu Magurele (CUI 4253731)
Furnizor / câștigător
FLANCO RETAIL SA (CUI RO27698631)
Cod CPV
32324000-0 · Televizoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
462,18 RON
Valoare atribuită
462,18 RON
Data publicării
06.12.2018 13:46
Termen limită
11.12.2018 17:00
Data finalizării
06.12.2018 14:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

462,18 RON

din 462,18 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.