Ofertă refuzată Cumpărare directă

Switch 8 porturi

Număr anunț
DA21973630
Autoritate contractantă
Penitenciarul Margineni (CUI 4280248)
Furnizor / câștigător
FLAX COMPUTERS SRL (CUI RO14639030)
Cod CPV
32420000-3 · Echipament de retea (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
597,42 RON
Valoare finală
597,42 RON
Data publicării
06.12.2018 13:11
Termen limită
11.12.2018 17:00
Data finalizării
07.12.2018 09:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.