Ofertă acceptată Cumpărare directă

Radio CD portabil MYRIA MY2600, Bluetooth, USB, argintiu-negru

Număr anunț
DA21986684
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA RUGINOASA (CUI 14153063)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
32230000-4 · Aparate de emisie radio cu aparate de receptie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
501,92 RON
Valoare atribuită
501,92 RON
Data publicării
07.12.2018 11:23
Termen limită
12.12.2018 17:00
Data finalizării
07.12.2018 12:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

501,92 RON

din 501,92 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.