Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET PIESE AUTO

Număr anunț
DA21984825
Autoritate contractantă
COMUNA JARISTEA (CUI 4298016)
Furnizor / câștigător
DELCO STAR SRL (CUI RO13184452)
Cod CPV
34300000-0 · Piese si accesorii pentru vehicule si pentru motoare de vehicule (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
369,74 RON
Valoare atribuită
369,74 RON
Data publicării
07.12.2018 10:35
Termen limită
12.12.2018 17:00
Data finalizării
07.12.2018 11:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

369,74 RON

din 369,74 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.