Acasă · Licitații
· Echipament informatic si accesorii de birou, cu exceptia mobilierului si a pachetelor software (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Multifunctional Brother MFC-L2712DN, laser alb-negru, A4, 30 ppm, ADF, Fax, Retea, Duplex
- Număr anunț
- DA21979869
- Autoritate contractantă
- Inspectoratul Scolar Judetean Bistrita-Nasaud (CUI 4426816)
- Furnizor / câștigător
- EVOLUTION PREST SYSTEMS SRL (CUI RO17563840)
- Cod CPV
- 30000000-9 · Echipament informatic si accesorii de birou, cu exceptia mobilierului si a pachetelor software (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 419,33 RON
- Valoare atribuită
- 419,33 RON
- Data publicării
- 06.12.2018 17:23
- Termen limită
- 11.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 07.12.2018 08:49
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
419,33 RON
din 419,33 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro