Acasă · Licitații
· Echipament informatic si accesorii de birou, cu exceptia mobilierului si a pachetelor software (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Imprimanta multifunctionala Multifunctional Xerox WorkCentre 3215V_NI, Fax, A4, 26 ppm, ADF, Retea,
- Număr anunț
- DA21978171
- Autoritate contractantă
- SOCIETATEA NATIONALA RADIOCOMUNICATII (CUI RO10881986)
- Furnizor / câștigător
- EVOLUTION PREST SYSTEMS SRL (CUI RO17563840)
- Cod CPV
- 30000000-9 · Echipament informatic si accesorii de birou, cu exceptia mobilierului si a pachetelor software (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 503,36 RON
- Valoare atribuită
- 503,36 RON
- Data publicării
- 06.12.2018 15:24
- Termen limită
- 11.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 07.12.2018 08:28
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
503,36 RON
din 503,36 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro