Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 6,7% sub estimat
Cuier tip pom, cadru negru, 5 agatatori mari, 5 agatatori mici ;Cod RTC PL576000
- Număr anunț
- DA21977772
- Autoritate contractantă
- TEATRUL EVREIESC DE STAT (CUI 4192979)
- Furnizor / câștigător
- RTC PROFFICE EXPERIENCE S.R.L. (CUI RO6562512)
- Cod CPV
- 39130000-2 · Mobilier de birou (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 949,52 RON
- Valoare atribuită
- 886,24 RON 6,7% sub estimat
- Data publicării
- 06.12.2018 15:11
- Termen limită
- 11.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 06.12.2018 16:37
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
886,24 RON
din 949,52 RON estimat
6,7%
Adjudecat la 93,3% din estimat · economie 63,28 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.