Ofertă acceptată Cumpărare directă

C-EXV33 (CEXV33) (CEXV-33) (C-EXV 33) CARTUS TONER (14600 PAG) COMPATIBIL 100% NOU CANON IR 2520 252

Număr anunț
DA21983535
Autoritate contractantă
TRIBUNALUL BIHOR (CUI 4245003)
Furnizor / câștigător
MANOPRINTING SYSTEM SRL (CUI RO18088960)
Cod CPV
30125120-8 · Toner pentru fotocopiatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
46 RON
Valoare atribuită
46 RON
Data publicării
07.12.2018 09:59
Termen limită
12.12.2018 17:00
Data finalizării
07.12.2018 12:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

46 RON

din 46 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.