Ofertă refuzată Cumpărare directă

ADV1053984 TONERE ORIGINALE

Număr anunț
DA21977621
Autoritate contractantă
APAVIL SA (CUI RO16468149)
Furnizor / câștigător
XEROSERVICE SRL (CUI RO13875660)
Cod CPV
30125120-8 · Toner pentru fotocopiatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.227 RON
Valoare finală
2.227 RON
Data publicării
06.12.2018 15:06
Termen limită
11.12.2018 17:00
Data finalizării
07.12.2018 09:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.