Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lexmark 51B2000 cartus laser

Număr anunț
DA21976395
Autoritate contractantă
COMUNA BRATCA (CUI RO4738400)
Furnizor / câștigător
EVO SPRINT SRL (CUI RO32174862)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
265,71 RON
Valoare atribuită
265,71 RON
Data publicării
06.12.2018 14:30
Termen limită
11.12.2018 17:00
Data finalizării
06.12.2018 15:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

265,71 RON

din 265,71 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.