Ofertă acceptată Cumpărare directă

TK-895 TK895 TK 895 TONER BK C M Y ORIGINAL KYOCERA

Număr anunț
DA21947744
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala "Leonardo da Vinci (CUI 32582438)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.128 RON
Valoare atribuită
1.128 RON
Data publicării
05.12.2018 08:59
Termen limită
11.12.2018 17:00
Data finalizării
07.12.2018 15:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.128 RON

din 1.128 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.