Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pungi Hartie 1 kg 10x6x26 cm
- Număr anunț
- DA21991319
- Autoritate contractantă
- ECONOMAT SECTOR 5 S.R.L. (CUI 14330840)
- Furnizor / câștigător
- RAMIDA DIGITAL PRINT SRL (CUI RO25702396)
- Cod CPV
- 30199000-0 · Articole de papetarie si alte articole din hartie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.560 RON
- Valoare atribuită
- 4.560 RON
- Data publicării
- 07.12.2018 13:30
- Termen limită
- 12.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 07.12.2018 14:18
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.560 RON
din 4.560 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro