Ofertă acceptată Cumpărare directă

Biblioraft plastifiat 7.5 cm, A4 prevazut cu margine metalica si buzunar pentru eticheta B4U

Număr anunț
DA21986381
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE IMPOZITE SI TAXE LOCALE A SECTORULUI 1 (CUI 12293095)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
Cod CPV
30197210-1 · Bibliorafturi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.350 RON
Valoare atribuită
3.350 RON
Data publicării
07.12.2018 11:15
Termen limită
12.12.2018 17:00
Data finalizării
07.12.2018 11:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.350 RON

din 3.350 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.