Ofertă acceptată
Cumpărare directă
HARTIE COPIATOR A4 80G BASIC
- Număr anunț
- DA21986237
- Autoritate contractantă
- PARCHETUL DE PE LANGA CURTEA DE APEL ORADEA (CUI 16767280)
- Furnizor / câștigător
- BN BUSINESS (CUI RO10933694)
- Cod CPV
- 30197642-8 · Hartie pentru fotocopiatoare si xerografica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 36,90 RON
- Valoare atribuită
- 36,90 RON
- Data publicării
- 07.12.2018 11:11
- Termen limită
- 12.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 07.12.2018 13:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
36,90 RON
din 36,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro