Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Hartie copiator A4 , top 500 de coli ,80GR
- Număr anunț
- DA21983256
- Autoritate contractantă
- UNITATEA MILITARA 02590(SPITALUL CLINIC DE URGENTA MILITAR DR.STEFAN ODOBLEJA CRAIOVA) (CUI 5002185)
- Furnizor / câștigător
- SHAROLT GROUP SRL (CUI RO2329841)
- Cod CPV
- 30197643-5 · Hartie pentru fotocopiatoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 13.200 RON
- Valoare atribuită
- 13.200 RON
- Data publicării
- 07.12.2018 09:51
- Termen limită
- 12.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 07.12.2018 11:15
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
13.200 RON
din 13.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro