Ofertă acceptată Cumpărare directă

table magnetice

Număr anunț
DA21980214
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA DRAGOMIRESTI (CUI 29146099)
Furnizor / câștigător
SOF SERVICE SRL (CUI 14872336)
Cod CPV
30195000-2 · Table (de scris) (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.270,59 RON
Valoare atribuită
2.270,59 RON
Data publicării
06.12.2018 21:33
Termen limită
12.12.2018 17:00
Data finalizării
07.12.2018 20:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.270,59 RON

din 2.270,59 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.