Ofertă acceptată Cumpărare directă

Multifunctional laser monocrom XEROX WorkCentre 3225DNI, A4, USB, Retea, Wi-Fi

Număr anunț
DA21988480
Autoritate contractantă
Liceul de Arte Regina Maria (CUI 5504718)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
30232110-8 · Imprimante laser (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
966,30 RON
Valoare atribuită
966,30 RON
Data publicării
07.12.2018 12:10
Termen limită
12.12.2018 17:00
Data finalizării
07.12.2018 15:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

966,30 RON

din 966,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.