Ofertă acceptată Cumpărare directă

Kit tastatura + mouse Logitech MK220, Wireless [920-003168]

Număr anunț
DA21988084
Autoritate contractantă
DIRECTIA JUDETEANA DE EVIDENTA PERSOANELOR NEAMT (CUI 17474394)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
Cod CPV
30237460-1 · Tastaturi pentru computer (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
134,44 RON
Valoare atribuită
134,44 RON
Data publicării
07.12.2018 12:00
Termen limită
12.12.2018 17:00
Data finalizării
07.12.2018 12:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

134,44 RON

din 134,44 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.