Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Multifunctional laser color Canon MF735Cx, Wireless, A4
- Număr anunț
- DA21986632
- Autoritate contractantă
- Agentia pentru intreprinderi mici si mijlocii, atragere de investitii si promovare a exportului-Targu Mures (CUI 37988888)
- Furnizor / câștigător
- WORLD CENTER SRL (CUI RO18247837)
- Cod CPV
- 30232000-4 · Echipament periferic (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.394,95 RON
- Valoare atribuită
- 2.394,95 RON
- Data publicării
- 07.12.2018 11:21
- Termen limită
- 12.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 07.12.2018 11:44
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.394,95 RON
din 2.394,95 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro