Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Memory stick 32GB USB 2.0 Verbatim
- Număr anunț
- DA21984307
- Autoritate contractantă
- Oficiul de Cadastru si Publicitate Imobiliara Mehedinti (CUI 9792729)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
- Cod CPV
- 30234600-4 · Memorie flash (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 235,85 RON
- Valoare atribuită
- 235,85 RON
- Data publicării
- 07.12.2018 10:22
- Termen limită
- 12.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 07.12.2018 13:46
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
235,85 RON
din 235,85 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro