Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Desktop MSI Infinite8RB-443EU,i5-8400 2.8GHz ,8GB DDR4,256GB SSD + 1TB HDD,GTX 1050 TI, Win 10Home
- Număr anunț
- DA21982569
- Autoritate contractantă
- COMUNA COSTINESTI (CUI 12554654)
- Furnizor / câștigător
- ITLAB SERVICES & SECURITY SRL (CUI RO30928269)
- Cod CPV
- 30213300-8 · Computer de birou (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.975 RON
- Valoare atribuită
- 3.975 RON
- Data publicării
- 07.12.2018 09:31
- Termen limită
- 12.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 07.12.2018 09:44
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.975 RON
din 3.975 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro