Ofertă acceptată
Cumpărare directă
memory stick
- Număr anunț
- DA21979941
- Autoritate contractantă
- Scoala Gimnaziala Draganesti Vlasca (CUI 18991119)
- Furnizor / câștigător
- MB SILVER IMPEX SRL (CUI RO17679845)
- Cod CPV
- 30200000-1 · Echipament si accesorii pentru computer (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 187,15 RON
- Valoare atribuită
- 187,15 RON
- Data publicării
- 06.12.2018 17:39
- Termen limită
- 12.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 07.12.2018 14:34
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
187,15 RON
din 187,15 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro